Fisher Price hračky

Informácia o nákupe

Zasielanie noviniek

Fisher Price hračky
Fisher Price hračky

Fisher Price hračky pre najmenších z kolekcie Laugh and Learn, Briliant Basic, Go Baby Go, Rainforest a iné.

Fisher Price hračky 

Fisher Price hračky pre najmenších z kolekcie Laugh and Learn, Briliant Basic, Go Baby Go, Rainforest a iné.

Produkty

Podkategórie

 • Od narodenia

  Kolekcia Fisher-Price Babygear ponuka Vášmu dieťaťu v pohodlí celý rad praktických a všestranných funkcií na celý týždeň... Od detských sedačiek, detských hojdačiek, lehátok, stoličiek na jedenie a hračiek vychádza kolekcia Fisher Price Babygear v ústrety potrebám dieťaťa od narodenia. Jej cieľom je priniesť i najmenším deťom nové podnety k zábave, prispieť k ich správnemu vývoju a obohatiť spoločné chvíle deti a ich rodičov pri hre.

 • Od 6 mesiacov

  Kolekcia Fisher-Price ponúka Vášmu dieťaťu v pohodlí celý rad praktických a všestranných funkcií na celý týždeň. Význam hry a hračiek je možné vypozorovať z nadšenia a radosti detí, keď uchopia prvú hračku .... Keď hračky pomáhajú batoľatám v dosahovaní prvých úspechov, alebo keď rozvíjajú predstavivosť predškolských detí. 

 • Od 12 mesiacov

  Hračky pre zvýšený fyzický vývoj, koordináciu a chôdzu, chodítka, hudobné hračky, herné sady so zvieracou tématikou a iné

 • Little People

  Fisher price little people hračky: sú detailné a zábavné herné sady pre batoľatá od Fisher-Price, ktoré potešia deti po celé generácie! Malí ľudia žijú vo svete zázrakov a fantázie, kde sa objavovanie a učenie nikdy nekončí. Tieto hračky z kolekcie Little People sú ideálne vyučovacie pomôcky pre malé deti , ktoré rozvíjajú sociálne zručnosti, ako je zdieľanie a prijímanie nových rolí. 

Showing 1 - 9 of 9 items